Zobacz naszą ofertę na izotermy.otomoto.pl

Zabudowy chłodnicze busów

Zabudowy chłodnicze busów: chłodnie samochodowe do transportu produktów specjalnych

Przewozisz produkty spożywcze, mięsa lub leki, które wymagają specjalnego transportu? Dla zachowania wysokiej jakości tego rodzaju produktów muszą być one przewożone w odpowiedniej temperaturze. Standardowy bus nie spełnia tych wymagań, co może skutkować dostarczeniem towaru o gorszej jakości.


Dlatego już dziś zadbaj o najwyższą jakość dostawy i stwórz ze swojego busa Igloocar. Czyli co stworzyć? Wyposaż go w zabudowy chłodnicze samochodowe. Od wielu lat wykonujemy zabudowy chłodnicze, dzięki którym na pace jest zachowana odpowiednia temperatura, dostosowana do przewożonych produktów. Odpowiednie izolacje oraz urządzenia pozwalają na kontrolowanie temperatury w pojeździe, a tym samym dopasowanie jej do potrzeb transportu.

Zabudowa chłodnia to idealne rozwiązanie dla dostawców, którzy przez całe dnie rozwożą towary do różnych klientów. Dzięki temu żaden postój nie przyczynia się do utraty jakości np. przewożonego mięsa.

Zabudowy chłodnicze busów wykonujemy zarówno w nowych, jak i używanych pojazdach. Dzięki temu możesz poszerzać zakres usług i docierać do większej ilości klientów. Zabudowa chłodnia busów jest wykonywana po dokonaniu dokładnych oględzin pojazdu i ocenie jego stanu technicznego. Wykonujemy chłodnie w każdej marce samochodu. Wykorzystujemy wyłącznie materiały i podzespoły najwyższej jakości, dzięki czemu masz gwarancję świetnie działającego sprzętu na lata. A w razie potrzeby zapraszamy do naszego serwisu, który rozwiąże każdy problem.