Zobacz naszą ofertę na izotermy.otomoto.pl

Agregaty chłodnicze

Profesjonalne agregaty chłodnicze wraz z usługą montażu do busów nowych i używanych

Nowoczesny agregat chłodniczy do samochodu

Jeśli chcesz profesjonalnie przygotować swojego busa do transportu towarów wymagających ściśle określonych warunków termicznych, potrzebujesz specjalnej komory oraz nowoczesnego agregatu, który zapewni stałe chłodzenie. W ETC oferujemy naszym klientom starannie wyselekcjonowane agregaty chłodnicze do samochodów dostawczych. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi producentami na rynku europejskim, których wyróżniają komponenty wysokiej jakości oraz precyzja wykonania. Sprawdź, jak wygląda u nas sprzedaż agregatów chłodniczych do busa.

Profesjonalne agregaty chłodnicze wraz z usługą montażu do busów nowych i używanych

Przygotowaliśmy bogatą ofertę urządzeń chłodzących do aut dostawczych, aby spełnić oczekiwania naszych obecnych i przyszłych klientów. Znajdziesz u nas:

Agregaty z wykorzystaniem układu klimatyzacji auta

Nowoczesny agregat chłodniczy do busa może działać również z wykorzystaniem klimatyzacji w Twoim samochodzie. Przekonaj się, jak działa taki system i ile korzyści osiągniesz dzięki optymalnemu codziennemu chłodzeniu zabudowy Twojego pojazdu.

Agregaty do przewozu leków

Dzięki tym agregatom zagwarantujesz stałą temperaturę w busie i jednocześnie spełnisz rygorystyczne wymagania zapytań ofertowych klientów z branży medycznej i farmaceutycznej. Wypróbuj koniecznie nasz agregat chłodniczy do samochodu i prowadź swoją firmę profesjonalnie.

Agregaty do 0 stopni do samochodu

Są to agregaty chłodnicze samochodowe idealne do przewozu żywności: mięsa, świeżych ryb, nabiału, warzyw, owoców, czy ziół oraz wszystkich towarów, które mają takie wymogi temperaturowe. Przekonaj się jak działa nowoczesny agregat samochodowy chłodnia.

Agregaty do -20 stopni do samochodu

Profesjonalne agregaty chłodnicze do nowych i używanych samochodów dostawczych, dzięki którym możesz zapewnić w swoim busie takie same temperatury jak w profesjonalnej mroźni. Sprawdź nasze agregaty najlepsze do przewozu mrożonek, lodów, lodu i innych towarów, które wymagają do transportu ujemnej temperatury.

Agregaty z zasilaniem postojowym

Jeśli potrzebujesz urządzenia, które będzie zasilało izotermę również w czasie postoju, wybierz agregat chłodniczy do samochodu dostawczego z zasilaniem postojowym. Gdy Ty wnosisz towar, urządzenie działa i gwarantuje utrzymanie optymalnego chłodzenia wewnątrz komory. Idealny wybór, jeśli rozwozisz towar po mieście, a Twoi klienci oczekują najwyższej jakości.

Jak wygląda współpraca?

Dla klienta wykonujemy projekt zabudowy samochodu oraz dobieramy agregat chłodniczy do auta, który spełni określone parametry. Pod uwagę bierzemy funkcjonalność – przede wszystkim temperaturę, do jakiej urządzenie ma schłodzić wnętrze zabudowy oraz sposób jego działania. Nowoczesny agregat chłodniczy do samochodów dostawczych jest również przez nas montowany w pojeździe. Jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia, prawidłowy montaż agregatu chłodniczego w busie oraz profesjonalne wykonanie całej zabudowy, mają wpływ na wytrzymałość oraz wydajność izotermy.

Profesjonalna usługa montaż agregatu chłodniczego w samochodzie

Do każdego przygotowanego projektu podchodzimy indywidualnie, by usługa montażu spełniła oczekiwania klienta. Wykonujemy ją dla samochodów nowych oraz używanych. Montaż agregatu chłodniczego w aucie wymaga precyzji i doświadczenia. W ETC zajmują się tym serwisanci, przed którymi agregat chłodniczy samochodowy nie ma żadnych tajemnic. Dlatego od momentu przygotowania projektu, poprzez wstawienie zabudowy, aż po montaż agregatów chłodniczych w samochodach (w busach), cała usługa przebiega w ETC sprawnie i terminowo.

Wykwalifikowany serwis

ETC zapewnia montaż agregatu chłodniczego w samochodzie oraz profesjonalny serwis agregatów chłodniczych w samochodzie. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy potrafią naprawiać uszkodzone i niedziałające agregaty . Umów się na wizytę w naszym warsztacie już dziś, a za kilka dni obierzesz gotowego do jazdy busa z nowoczesną izotermą!